Wydarzenia Towarzyszące

Uczestnicy Kongresu FEM Fitness Experience Management będą mogli skorzystać również z licznych wydarzeń towarzyszących przewidzianych podczas wydarzenia.  Szczególnie polecamy uczestnictwo w:

    STREFA FRANCZYZ

Od 2018 roku wzrosło zainteresowanie modelem franczyzowym klubów fitness, studiów EMS, studium treningu personalnego. W roku 2019 obserwujemy dynamiczny rozwój tego sektora, a trend wskazuję na eskalację popularności w 2020 roku. Coraz więcej trenerów personalnych, instruktorów czy managerów przyszłościowo myśli o założeniu własnego biznesu. W niektórych modelach próg wejścia jest niski, co daje możliwość przy niewielkim wkładzie na realizację biznesu.

Jaki model wybrać?
Jaki jest próg wejścia?
W jaki sposób stworzyć dobrze prosperujący model franczyzowe?
Na jakie elementy zwrócić uwagę otwierając franczyzę w branży fitness?

Podczas Kongresu FEM swoją wiedzą w tej kwestii podzieli się Łukasz Dojka - CEO Xtreme Fitness Gyms - najprężniej rozwijającej się franczyzy w branży fitness w Polsce, a także nasz gość specjalny Pedro Ruiz. 

      PANEL DYSKUSYJNY

Odpowiedzą na tematy związane z branżą fitness, jej rozwojem, wyzwaniami, nowymi trendami. Zagadnienia uwzględnione w Panelu zostaną wybrane przez czytelników Portalu Branża Fitness

      KONSULTACJE EKSPERCKIE

Podczas Kongresu FEM w strefie konsultacji będą dyżurować nasi eksperci, którzy chętnie podzielą się wskazówkami, opinią lub udzielą porady na interesujący uczestników temat.
Nazwiska prelegentów, godziny i zakres konsultacji zostaną podane w styczniu.

     STREFA WYSTAWIENNICZA

Podczas II dni Kongresu, uczestnicy będą mieli do dyspozycji 15 wyselekcjonowanych wystawców w strefie wystawienniczej, w ramach której uczestnicy będą mogli się zapoznać z nowinkami technicznymi, sprzętowymi, systemowymi i innowacyjnymi usługami.