Kup
bilet
Wszystko, co muszą wiedzieć właściciele klubów fitness i trenerzy personalni [PROGRAM]

Trudne czasy wymagają jeszcze większej mobilizacji. Właśnie dlatego w programie Kongresu FEM znalazły się tematy ważne dla każdej osoby działającej w branży fitness. Wydarzenie dla właścicieli klubów fitness i trenerów personalnych odbędzie się już 21 kwietnia 2021.

 

21 kwietnia 2021 roku w Warszawie odbędzie się piąta edycja Kongresu FEM. Jako że sytuacja branży fitness uległa zmianie, podstawy eventu również dopasowaliśmy pod bieżące trendy. Wydarzenie zostało podzielone na dwa panele. Jeden z nich dedykowany jest właścicielom, inwestorom, managerom, zarządzającym w klubach fitness. Drugi z kolei odnosi się do potrzeb każdego trenera personalnego i instruktora pracującego w branży.

Kongres FEM scena główna

Na scenie głównej Kongresu FEM wystąpią prelegenci z bogatym doświadczeniem w branży. Zarządzali klubami, zajmują się obsługą prawną oraz wiedzą, jak zmotywować pracowników, by ci osiągali lepsze wyniki. Nic ich nie zaskoczy, ponieważ niejedną trudność przeszli, by dotrzeć do mistrzostwa w swojej dziedzinie.

W gronie prelegentów znaleźli się:
- Kamil Wasilewski z wykładem "Najczęstsze bolączki prawne w działalności klubów fitness”
- Piotr Ciszewski z prelekcją „Funkcjonowanie w strefie śmierci powyżej 7500 metrów a funkcjonowanie w biznesie w niepewnych i zmiennych czasach”
- Dorota Sędek „Nie ma zarządzania bez kontrolowania”
- Wojciech Herra „Zarządzanie sprzedażą w czasach turbulencji”
- Paweł de Purbaix z wykładem „PANDEMIA i MARKETING wczoraj – dziś i jutro, czyli SURVIVAL KIT dla MARKETINGU w SPORCIE”
- Michał Kosel „Kuloodporny biznes w branży fitness - jak radzić sobie z kontrolami, karami, zawiłym prawem i pułapkami urzędowymi”
- Mateusz Mrozowski z prelekcją „NeuroSales – sprzedaż neurologiczna”

Ponadto, eksperci powiedzą o efektywnym prowadzeniu spotkań zespołowych i o tym, jak wypłynąć na maksymalizację skuteczności działania.

Wszystko, co trenerzy personalni muszą wiedzieć

Druga scena Kongresu FEM dedykowana jest trenerom personalnym. Eksperci powiedzą, jak pozyskać nowych klientów, poradzić sobie z kryzysem i zwiększyć przychody.

Prelekcje wygłoszą:
- Tomasz Gać z wykładem „PT jako dodatkowe źródło przychodów dla klubu i sposób na dywersyfikacje ryzyka”
- Michał Kosel „Legalizacja mikro działalności oraz najczęstsze pułapki czyhające na początkujących przedsiębiorców”
- Łukasz Dojka z prelekcją „Budowanie marki osobistej”
- Wojciech Herra z wykładem „Inaczej nie znaczy gorzej - jak przejść przez zmianę i odnaleźć się w nowej rzeczywistości”

Co więcej, eksperci zdradzą jak zbudować biznes i niezależność, a także jak lepiej zarządzać czasem własnym.

Kongresu FEM nie możesz przegapić!

Każdy, któremu bliska jest branża fitness, nie może przegapić FEM. Eksperci z wieloletnim doświadczeniem, najlepsi praktycy w branży, jak również osoby, które nie mogą żyć bez treningu – tych wszystkich ludzi spotkasz 21 kwietnia w Warszawie.

My też tam będziemy. Zarejestruj się już dziś!