Kup
bilet
Coraz bliżej święta, coraz bliżej Kongres FEM! Mamy dla Was idealny prezent, czyli voucher świąteczny!

Żaden miłośnik fitness nie może przegapić Kongresu FEM! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, przy okazji kolejnej edycji przygotowaliśmy specjalne prezenty dla miłośników sportu! Kup voucher świąteczny! To idealny gift biznesowy!

 

Co roku w okresie świąt stajemy przed zagwozdką, co kupić naszym najbliższym pod choinkę. W czasach, kiedy posiadamy coraz więcej rzeczy, warto jest postawić na „experience”, czyli wydarzenia, które zapamięta się na długo.

Kup voucher świąteczny na Kongres FEM

Dla każdego fana fitness, osoby, która pracuje w branży i chce dalej się rozwijać, idealnym prezentem będzie voucher świąteczny na Kongres FEM. To wysoce merytoryczne wydarzenie dedykowane jest trenerom personalnym, a także właścicielom klubów i osobom, które chcą zainwestować w branżę. To dwie sceny prelekcyjne, na których eksperci z wieloletnim doświadczeniem podzielą się wiedzą, jak zadbać o swój rozwój i co zrobić, by zyskać przewagę nad konkurencją.

Program Kongresu FEM

W gronie prelegentów znaleźli się:
- Kamil Wasilewski z wykładem "Najczęstsze bolączki prawne w działalności klubów fitness”
- Piotr Ciszewski z prelekcją „Funkcjonowanie w strefie śmierci powyżej 7500 metrów a funkcjonowanie w biznesie w niepewnych i zmiennych czasach”
- Dorota Sędek „Nie ma zarządzania bez kontrolowania”
- Wojciech Herra „Zarządzanie sprzedażą w czasach turbulencji”
- Paweł de Purbaix z wykładem „PANDEMIA i MARKETING wczoraj – dziś i jutro, czyli SURVIVAL KIT dla MARKETINGU w SPORCIE”
- Michał Kosel „Kuloodporny biznes w branży fitness - jak radzić sobie z kontrolami, karami, zawiłym prawem i pułapkami urzędowymi”
- Mateusz Mrozowski z prelekcją „NeuroSales – sprzedaż neurologiczna”
- Tomasz Gać z wykładem „PT jako dodatkowe źródło przychodów dla klubu i sposób na dywersyfikacje ryzyka”
- Michał Kosel „Legalizacja mikro działalności oraz najczęstsze pułapki czyhające na początkujących przedsiębiorców”
- Łukasz Dojka z prelekcją „Budowanie marki osobistej”
- Wojciech Herra z wykładem „Inaczej nie znaczy gorzej - jak przejść przez zmianę i odnaleźć się w nowej rzeczywistości”

Prelekcje i nie tylko

To wydarzenie to również okazja do rozbudowy sieci kontaktów i nawiązania nowych relacji w branży. To bardzo ważne w trudnych, pandemicznych czasach, które ten sektor gospodarczy przypłacił największym kryzysem od lat. Dodatkową atrakcją będzie profesjonalnie przeprowadzony networking biznesowy, który jeszcze bardziej ułatwi nawiązywanie relacji. Ponadto, uczestnicy będą mogli korzystać z sesji roundtable, dzięki którym razem z ekspertem przeprowadzą dyskusje zmieniające ich biznes.

Voucher Kongresu FEM to idealny prezent dla każdego miłośnika branży fitness! Dostępny jest w trzech opcjach:
- voucher świąteczny standard personal trainer, który zawiera udział w programie prelekcji dla trenerów personalnych, dostęp do strefy networkingu i wystawienniczej, a także certyfikat. Cena: jedyne 199 zł
- voucher świąteczny standard b2b, zawierający udział w programie dedykowanym kadrze zarządzającej, właścicielom obiektów sportowych i rekreacyjnych, materiały szkoleniowe, dostęp do strefy networkingu i wystawienniczej, a także certyfikat. Cena: 399 zł
- voucher świąteczny VIP, czyli dostęp do obu sal, certyfikat, materiały szkoleniowe, wstęp do wszystkich stref plus lunch. Cena: 499 zł

voucher świąteczny

Takiej oferty nie można przegapić! Postaw na doświadczenie i wybierz prezent, z którego ucieszy się każdy związany z branżą fitness!

Kongres FEM odbędzie się 21 kwietnia 2021 roku w Sound Garden Hotel w Warszawie.

Zarejestruj się już dziś!

Sprawdź nas również na Facebooku:

Kongres FEM