Kup
bilet
Innowacja na Kongresie FEM! Sesje roundtables zmieniają świat konferencji!

Kongres FEM to przede wszystkim merytoryka i efektywność. Ich gwarantem są sesje roundtables, czyli innowacyjne rozwiązanie w branży konferencyjnej!

 

Sesje Roundtables to innowacyjna formuła prowadzenia paneli warsztatowo-prelekcyjnych. W przeciwieństwie do klasycznej organizacji, umożliwia interakcję między uczestnikami, kreuje platformę do wymiany myśli i doświadczeń. Każdemu stolikowi przypisany jest gospodarz, jednocześnie będący ekspertem w dziedzinie fitness i zarządzania. Moderuje on pogłębioną dyskusję na bieżące tematy dotyczący rozwoju branży. To idea, która wprowadza dynamizm, możliwość integracji i networkingu między uczestnikami. Roundtables to jedna z najwyżej ocenianych części wydarzeń biznesowych.

Podczas Kongresu FEM zorganizowane będą trzy sesje. Uczestnicy zasiądą przy pięciu stołach. Przy jednym znajdować się będzie piętnaście osób związanych z klubami fitness, branżą i posiadających wiedzę ekspercką. Dyskusja pozwoli na wypracowanie wspólnych pomysłów, które pozytywnie przełożą się na rozwój branży fitness.

Sesje roundtables na FEM: już teraz możemy zdradzić, że pierwszą z nich poprowadzi znany ekspert, Krzysztof Pakulec.

Kongres FEM zmienia branżę fitness

Jesteś trenerem personalnym bądź instruktorem fitness? Chcesz rozwijać swoje kompetencje managerskie? Podszkolić się w sprzedaży? Nauczyć się zarządzania zespołem? Tworzyć skuteczny sprzedażowo zespół? Nasze wydarzenie jest dla ciebie! Pokażemy ci, jak z trenera stać się skutecznym managerem.

Jesteś managerem, masz swój klub fitness, a może myślisz o otworzeniu własnego biznesu w branży fitness? Doświadczeni eksperci, jak również cenieni w różnych branżach prelegenci podzielą się swoją wiedzą, by pomóc osiągnąć sukces i rozwinąć kompetencje.

Co czeka na uczestników?
- merytoryczne wykłady
- certyfikowane szkolenia
- gala Business Meeting Zone
- strefa networkingu
- część wystawiennicza
- strefa przedsiębiorcy
- spotkania z ludźmi biznesu

Event odbędzie się 12 maja 2021 roku w warszawskim Sound Garden Hotel. Takiej okazji do zdobycia wiedzy zmieniającej przyszłość biznesu nie wolno przegapić! Kup bilet już dziś i postaw kolejny krok na drodze do sukcesu!