Kup
bilet
Rewolucja w płatnościach online od ING!
W strefie wystawienniczej podczas kongresu FEM będziecie Państwo mieli szansę na poznanie usługi ING Bank Śląski - imoje
 
imoje to pierwsze i jedyne w Polsce płatności online dla sklepów internetowych dostarczane przez bank. Usługa dostępna jest od czerwca 2018 roku i w bardzo szybkim tempie zdobywa uznanie na rynku. Do koca 2018 roku kilkanaście tysięcy klientów wykonało transakcje, a wolumen płatności wzrasta o kilkaset procent miesięcznie.
W imoje dostępne są najpopularniejsze metody płatności – BLIK, natychmiastowe przelewy, karty kredytowe, ale jego najważniejszą i unikalną na rynku funkcją jest opcja Twisto, gdzie klient sklepu internetowego może zapłacić za zakupy nawet 21 dni po złożeniu zamówienia. Korzystanie z tej opcji nie wymaga podawania dodatkowych danych czy podpisywania dokumentów. Zakupy można zakończyć jednym kliknięciem, również na smartfonie – bez wpisywania kodów autoryzacyjnych czy przełączania się między oknami różnych aplikacji. Twisto to wywodzący się z Czech fintech, którego ING Bank jest strategicznym partnerem na rynku polskim. Około 97% klientów, którzy zapłacili z Twisto jest zadowolonych z usługi.
Dzięki powiązaniu rachunku bankowego z obsługą płatności internetowych sklepy zyskują bankowy standard bezpieczeństwa płatności i rozliczeń, a cały utarg ze sprzedaży mają na koncie już następnego dnia roboczego. Sklepy mają również do dyspozycji nowoczesny panel administracyjny, z którego można wygodnie korzystać na smartfonach i który zapewnia łatwą obsługę płatności z tytułu zwrotów.
Oferując swoim klientom atrakcyjne formy płatności, sklepy internetowe mają szansę na zwiększenie sprzedaży, a klienci zyskują większą wygodę i bezpieczeństwo zakupów.
Płatności imoje zostały również docenione przez branżę – firma zdobyła nagrodę Best Tool for e-Commerce 2018. Konkurs e-Commerce Polska Awards jest organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej i promuje najlepszych przedsiębiorców z branży e-commerce w Polsce.