Antoni Krokowicz

Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na Kierunku Zarządzanie, spec. “Komunikacja w Biznesie.” W trakcie studiów dokształcał się za granicą, w Australii na Supreme Business College oraz w Kanadzie - University of Lethbridge.

Z marketingiem związany od początków swojej drogi zawodowej, czyli od 2010 roku. Najpierw zdobył kilkuletnie doświadczenie agencyjne, tworząc strategie i kampanie reklamowe dla takich marek, jak Porsche, Inter Ikea Centre Polska, Skoda. Następnie spędził 3 lata w teamie Brand Marketingu - Allegro, gdzie współtworzył jedne z najbardziej znanych polskich reklam. Praca w Allegro pozwoliła mu odkryć, co to znaczy świat wielkiej marki: ecommerce na ogromną skalę, badania jakościowe i ilościowe, intensywne kampanie 360°, digitalizacja i mobile first, produkcja spotów, współpraca z influencerami.

Wykorzystując swoje agencyjne i klienckie doświadczenie, Antoni od kilku lat świadczy usługi consultingu strategicznego w obszarach Marketingu, Digital Marketingu i E-Commerce, obecnie współpracuje z między innymi z marką YES oraz jako Strategy Manger tworzy strategie dla klientów agencji eFresh.