Kup
bilet
Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych odbędzie się na Kongresie FEM

Wychodząc naprzeciw wymaganiom zmieniającej się rzeczywistości branży fitness, Kongres FEM stawia na najlepsze rozwiązania. Informujemy, że Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych odbędzie się w tym roku 25 listopada w ramach wspomnianego eventu.

Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych to jedna z najważniejszych konwencji dla instruktorów w branży fitness. To miejsce, w którym przedstawiciele tego sektora usług spotykali się, by dyskutować na temat najważniejszych problemów i przyszłości tego typu działalności w Polsce. 2020 rok zmienił jednak wiele. Branżę fitness najpierw postawiono pod ścianą obostrzeń, by następnie pozostawić ją samą sobie w obliczu całkowitego jej lockdownu. W trudnej sytuacji znaleźli się zarówno właściciele klubów fitness, jak też ci, którzy na co dzień pracowali z ludźmi, odpowiadając za ich rozwój i zdrowie, czyli trenerzy personalni i instruktorzy fitness.

KLIENT. ŁATWIEJ GO UTRZYMAĆ NIŻ POZYSKAĆ NOWEGO. JAK TO ZROBIĆ?

Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych odbędzie się na Kongresie FEM

Wiemy, jak istotne jest, by w tym trudnym czasie stworzyć platformę przede wszystkim do wynajdowania praktycznych sposobów radzenia sobie z kryzysem. Czas na teorię już minął, zostało tylko działanie. Dlatego właśnie Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych odbędzie się na Kongresie FEM. Jest to wydarzenie, które jednoczy zarówno właścicieli klubów i salonów sportowych, jak również instruktorów. Wszystko po to, by trenerzy personalni mogli wynieść z eventu jeszcze więcej merytorycznych informacji.

Wcześniej Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych był częścią Konferencji PEI. W tym roku chcemy, by stał nie tylko na najwyższym merytorycznym poziomie, ale również zjednoczył biznesową część branży fitness.

ZAKWASY PO TRENINGU – JAK SIĘ ICH POZBYĆ?

Kongres FEM – pierwsze spotkanie branży fitness po lockdownie

Według oficjalnych informacji ze strony rządu, luzowanie obostrzeń względem branży fitness ma nastąpić pod koniec maja. Kongres FEM odbędzie się już 17 czerwca, dzięki czemu stanie się pierwszym spotkaniem tego sektora usług po lockdownie.

Oprócz Ogólnopolskiego Zjazdu Trenerów Personalnych podczas Kongresu wiedzą i doświadczeniem podzielą się wyselekcjonowani prelegenci z bogatym CV, za którymi stoją znane marki i sukcesy, których pozazdrościć może wielu. Program wydarzenia został stworzony w oparciu o research, trendy i zdefiniowane potrzeby przedstawicieli branży fitness. Dzięki niemu uczestnicy otrzymają praktyczne narzędzia, które pozwolą im rozwinięcie umiejętności, znalezienie odpowiedzi na aktualne pytania i umocnienie pozycji na rynku.

Nowością na Kongresie FEM będą także Sesje Roundtables, które pozwalają uczestnikom na bezpośrednią dyskusję z prowadzącym, wymianę doświadczeń i pracę na konkretnych problemach, a także nawiązanie nowych, ciekawych kontaktów. Roundtables to jedna z najwyżej ocenianych części wydarzeń biznesowych.

Wydarzenie podzielone będzie na dwie części. Pierwsza z nich dedykowana będzie właścicielom, managerom siłowni, klubów fitness, studiów treningowych, klubów butikowych, inwestorom, producentom i deweloperom. Druga trenerom personalnym i instruktorom fitness.

5 ZASKAKUJĄCYCH KORZYŚCI Z TRENOWANIA

Prelekcje wygłoszą między innymi Tomasz Napiórkowski, Grzegorz Radłowski, Piotr Cieszewski, Dorota Sędek, Wojciech Herra czy Michał Kosel.

Każdy, któremu bliska jest branża fitness, nie może przegapić FEM. Eksperci z wieloletnim doświadczeniem, najlepsi praktycy w branży, jak również osoby, które nie mogą żyć bez treningu – tych wszystkich ludzi spotkasz 12 maja w Warszawie.

My też tam będziemy. Zarejestruj się już dziś!

Facebook Kongres FEM

Edukacja trenerów personalnych i instruktorów? Najlepszym kompendium wiedzy jest Kongres FEM.

Zobacz także program wydarzenia!

PROGRAM KONGRESU FEM