Kup
bilet
Kongres FEM w nowej odsłonie! Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku fitness

21 Kwietnia 2021, warszawski Sound Garden Hotel i najbardziej merytoryczny event branży fitness. Zapraszamy na Kongres FEM – w piątej edycji także dla trenerów personalnych i instruktorów fitness.

Czym jest Kongres FEM? To wydarzenie, które zaopatruje wszystkich uczestników w najaktualniejszą wiedzę odnoszącą się do branży fitness. Grupą docelową, pod którą tworzony jest bogaty i podążający za najaktualniejszymi trendami program, są właściciele, managerowie siłowni, klubów fitness, studio treningowych, klubów butikowych, a także inwestorzy, producenci i deweloperzy. Od 2021 roku do tego grona dołączą również trenerzy personalni i instruktorzy fitness.

Podczas FEM stawiamy tylko na najlepszych prelegentów. Wybieramy tych, których CV potwierdza bogate doświadczenie i szereg sukcesów, które miały wpływ na rozwój branży fitness.

Dla kogo jest Kongres FEM?

Jesteś trenerem personalnym bądź instruktorem fitness? Chcesz rozwijać swoje kompetencje managerskie? Podszkolić się w sprzedaży? Nauczyć się zarządzania zespołem i tworzyć skuteczny sprzedażowo team? Nasze wydarzenie jest dla ciebie! Pokażemy ci, jak z trenera stać się skutecznym managerem. Jesteś managerem, masz swój klub fitness, a może myślisz o otworzeniu własnego biznesu w branży fitness? Doświadczeni eksperci, a także cenieni w różnych branżach prelegenci podzielą się swoją wiedzą, by pomóc osiągnąć sukces i rozwinąć kompetencje.

Co czeka na uczestników?

Więcej szczegółów agendy zdradzimy wkrótce, ale już teraz możemy zapewnić, że na evencie nie zabraknie:

- merytorycznych wykładów
- certyfikowanych szkoleń
- gali Business Meeting Zone
- strefy networkingu
- bogatej strefy wystawienniczej
- strefy przedsiębiorcy,
a także spotkań z ludźmi biznesu

Kongres FEM odbędzie się 21 kwietnia 2021 roku w warszawskim Sound Garden Hotel. Takiej okazji do zdobycia wiedzy zmieniającej przyszłość biznesu nie wolno przegapić! Kup bilet już dziś i postaw kolejny krok na drodze do sukcesu!

Sprawdź nas również na Facebooku!

Kongres FEM Facebook