Kup
bilet
Czas na powrót! Kongres FEM pobudzi branżę fitness razem z Federacją Fitness

25 listopada 2021 roku w Warszawie odbędzie się wydarzenie, które pobudzi biznesową stronę branży fitness. Kongres FEM to najbardziej merytoryczny event poświęcony rozwojowi tego sektora. Realizowany jest przy wsparciu Federacji Fitness.

Wiele było teorii, czas na działanie. Branża fitness potrzebuje bodźca do powstania z pandemicznej stagnacji, a także wiedzy, jak zmienić jej przyszłość. Oba te czynniki dostarczy Kongres FEM, który odbędzie się w Warszawie 25 listopada 2021 roku.

Jakie obszary zostaną poruszone podczas Kongresu FEM?

Kongres FEM to cykl prelekcji dotyczących najważniejszych obszarów w branży fitness. Podzielone zostały one na dwie sceny. Pierwsza z nich dedykowana jest właścicielom i managerom klubów fitness. Wśród wykładów znalazły się:
- wartość feedbacku w procesie szacowania wyników (wykład wygłosi Grzegorz Radłowski)
- radzenie sobie w niepewnych biznesowych czasach (wykład wygłosi Piotr Cieszewski)
- zarządzanie a kontrola (wykład wygłosi Dorota Sędek)
- zarządzanie sprzedażą (wykład wygłosi Wojciech Herra)
- zmiany w marketingu (wykład wygłosi Paweł de Pourbaix)
- aspekty prawne (wykład wygłosi Michał Kosel)

KLIENT. ŁATWIEJ GO UTRZYMAĆ NIŻ POZYSKAĆ NOWEGO. JAK TO ZROBIĆ?

Do tego zaplanowano warsztaty:
- Patrycja Chomiczewska opowie o treningu odporności psychicznej
- Szymon Mrugała odniesie się do zabezpieczenia ryzyk finansowych prowadzenia biznesu

Druga scena dedykowana jest trenerom personalnym i instruktorom fitness. To Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych. O budowaniu bazy klientów powie na nim Szymon Moszny. O tym, jak tworzyć firmę online doda Mariusz Mróz. Karolina i Michał Dachowscy pokażą, że utrzymanie klienta jest tańsze niż pozyskanie nowego, a Krzysztof Pakulec wskaże najważniejsze aspekty efektywności. Ponadto, Wojciech Herra opowie o tym, jak przejść przez zmianę. Michał Kosel pokaże, jakie pułapki najczęściej czekają na początkujących przedsiębiorców. Łukasz Dojka zdradzi również, jak zbudować markę osobistą, a Katarzyna Figuła jak wdrożyć sprzedaż online w biznesie trenera personalnego.

Ten event nie mógłby się odbyć bez Federacji Fitness

Wykład otwierający wygłosi nie kto inny, jak Tomasz Napiórkowski. Prezes Federacji Fitness przez ostatnie miesiące aktywnie uczestniczył w debatach na temat obrony i zabezpieczenia tego sektora i pomagał przedsiębiorcom w walce z obostrzeniami. Temat jego prelekcji? „Przyszłość branży fitness oraz restrukturyzacja rynku. Konieczność czy ogromna szansa dla sektora”.

ZAKWASY PO TRENINGU – JAK SIĘ ICH POZBYĆ?

Skupi się w nim na projekcie programu rozpoczęcia ścisłej współpracy z branżą medyczną. Pokaże również, jakie szanse i ryzyko niesie ze sobą restrukturyzacja klubu fitness. Wskaże, jak walczyć o dotacje i jak wspólnie z sektorem bankowym zadbać o zwiększenie płynności finansowej. Ponadto, zdradzi także jakie korzyści można wynieść z edukacji społecznej i co zrobić lepiej, by przekonać klientów do członkostwa w klubach fitness.

Kongres FEM najważniejszym spotkaniem branży fitness po lockdownie

Kongres FEM to nastawienie na merytoryczną wiedzę i pomoc tym, którzy jej potrzebują. To szansa na pobudzenie branży fitness również dzięki możliwości wspólnego rozpatrywania problemów. Tylko współpraca pomoże zabezpieczyć ten sektor gospodarki przed konsekwencjami działań rządu i zadbać o lepszą przyszłość.

5. edycja Kongresu FEM
25 listopada 2021
Warszawa, DoubleTree by Hilton

Więcej informacji na stronie internetowej kongresfem.pl.

Każdy, któremu bliska jest branża fitness, nie może przegapić FEM. Eksperci z wieloletnim doświadczeniem, najlepsi praktycy w branży, jak również osoby, które nie mogą żyć bez treningu – tych wszystkich ludzi spotkasz 25 listopada w Warszawie.

My też tam będziemy. Zarejestruj się więc już dziś!

Facebook Kongres FEM

Edukacja trenerów personalnych i instruktorów? Najlepszym kompendium wiedzy jest Kongres FEM.

Zobacz także program wydarzenia!

PROGRAM KONGRESU FEM