Kup
bilet
Kongres FEM przełomowym krokiem branży fitness. Zobacz, co Cię czeka!

Niewiele jest wydarzeń branżowych będących jednocześnie kompendium wiedzy, jak i praktycznymi warsztatami. Kongres FEM jest jednak pionierem rozwoju dla wszystkich związanych z biznesem fitness. W 2021 roku wracamy jeszcze lepsi!

Kongres FEM rozpocznie się 21 kwietnia 2021 roku w warszawskim Sound Garden Hotel. Będzie to niepowtarzalna okazja do zgłębienia tematyki fitness i poznania wszystkich tajników prowadzenia biznesu w branży.

W 2021 roku podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z dwóch paneli. Pierwszy z nich dedykowany będzie trenerom personalnym i instruktorom fitness, a drugi managerom klubów. Każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać z wiedzy wykwalifikowanych ekspertów, którzy przez lata budowali swoją markę na rynku.

FEM Fitness & Trainer

Co czeka na uczestników? Praktycy doradzą, w jaki sposób trenerzy i instruktorzy mogą zadbać o swoją markę w sieci. Podpowiedzą, z jakich kampanii korzystać i w którym kierunku się rozwijać, by zyskać przewagę nad konkurencją także w segmencie online. Wskażą również, jak istotne jest, by już podczas pierwszego spotkania z klientem zadbać o odpowiednie wrażenie. W końcu robi się je tylko raz!

Ponadto, nie zabraknie porad dotyczących dodatkowych źródeł zarobków dla trenerów personalnych, a także tego, co stoi u podstaw budowania marki osobistej. Eksperci zdradzą, jak poszerzać wachlarz kompetencji i na co dzień dbać o zadowolenie klienta. Wskażą również, jak być dobrym psychologiem, który będzie w stanie jeszcze bardziej zmotywować swoich podopiecznych.

FEM Manager

Na co powinien zwrócić uwagę każdy manager lub właściciel klubu fitness? Nad tymi zagadnieniami pochylą się eksperci na drugiej scenie podczas Kongresu FEM.

Co konkretnie będzie przedmiotem prelekcji zaproszonych ekspertów? Między innymi powiedzą o narzędziach, które można wykorzystać przy prowadzeniu klubu, aby jeszcze bardziej zautomatyzować pracę i kontakt z klientem. Przygotują na kolejne obostrzenia i pokażą drogę do wyjścia z kryzysu. Zdradzą najlepsze sposoby na zwiększenie przychodów i skupią się na zapewnieniu frekwencji podczas zajęć grupowych.

Ponadto, poruszone zostaną tematy dotyczące działań marketingowych i promocji klubów fitness. Praktycy wskażą, co spowoduje przyrost karnetowiczów i sprawi, że oferta będzie atrakcyjniejsza dla odbiorcy. Nowością na Kongresie FEM będą także Sesje Roundtables, które pozwalają uczestnikom na bezpośrednią dyskusję z prowadzącym, wymianę doświadczeń i pracę na konkretnych problemach, a także nawiązanie nowych, ciekawych kontaktów.

Kongresu FEM nie możesz przegapić!

Każdy, któremu bliska jest branża fitness, nie może przegapić FEM. Eksperci z wieloletnim doświadczeniem, najlepsi praktycy w branży i osoby, które nie mogą żyć bez treningu – tych wszystkich ludzi spotkasz 4 marca w Warszawie.

Zarejestruj się już dziś!
KUP BILET