Kup
bilet
FIWE 2019 – Targi Partnerskie Kongresu FEM w nowej odsłonie!

Targi FIWE Fitness Trade Show 2019 w nowej odsłonie!

Największe spotkanie branży fitness w Polsce – targi FIWE Fitness Trade Show odbędą się po raz kolejny we wrześniu 2019 roku w Warszawie w halach targowych Expo XXI. Hasłem przewodnim  6. Edycji targów będzie słowo UNITED – Zjednoczeni!

– Z edycji na edycję , krok po kroku udaje nam się gromadzić, co raz więcej osób pracujących w branży fitness na co dzień. Cieszymy się, że tak wiele osób z branży ufa naszym wydarzeniom i chce je współtworzyć razem z nami. Pomimo różnych interesów przedsiębiorstw  udaje nam się jednoczyć wszystkich w jednym miejscu i czasie – na targach FIWE. W 2019 roku chcemy jeszcze bardziej uwypuklić ten fakt i wspólnie celebrować święto branży fitness  – o pomyśle opowiada Artur Moczarski, Marketing Manager targów FIWE.

 

Międzynarodowe Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW są obecnie najszybciej rozwijającym się wydarzeniem branżowym w Europie Środkowo Wschodniej! Targi FIWE to połączenie targów biznesowych, które mają ma na celu pokazanie bogatej gamy sprzętu, produktów, usług i akcesoriów fitness & wellness przed szerokim gronem odwiedzających z Polski i z zagranicy, a także Show dla fanów sportu, którzy mają doskonałą okazje do spotkania gwiazd i idoli sportowych. Co roku targi gromadzą ponad 200 wystawców –  przedstawicieli sprzętu fitness, wyposażenia, suplementów, akcesoriów, artykułów spożywczych, odzieży, oprogramowania, zdrowia i urody, czy wellness.

 

Targi FIWE to przede wszystkim duże międzynarodowe spotkanie przedsiębiorców (klientów biznesowych) z firmami wystawcami z branży fitness. W celu komfortowego spotkania  organizator przygotował szereg udogodnień, aby osoby odwiedzający targi FIWE w celach biznesowych mogli bez problemu, w biznesowej atmosferze nawiązać świetne relacje.

Targi FIWE to dotarcie do konkretnych grup docelowych:

 • właścicieli i managerów klubów fitness, klubów sportowych, szkół tańca
 • inwestorów i deweloperów
 • osób zarządzających hotelami i spa, pływalniami i basenami, ośrodkami wypoczynkowymi, bazami treningowymi, cos-ami
 • osób decyzyjnych drogerii, sklepów i hurtowni sportowych, stacji paliw
 • przedstawicieli związków sportowych, szkół sportowych
 • przedstawicieli sektora medycznego, rehabilitacji, klinik sportowych
 • przedstawicieli jednostek samorządowych odpowiedzialnych za inwestycje państwowe
 • trenerów personalnych, instruktorów i sportowców
 • rehabilitantów, fizjoterapeutów, personel ośrodków rehabilitacyjnych
 • dietetyków
 • osób prowadzących aktywny tryb życia
 • studentów i absolwentów szkół sportowych
 • osób szukających motywacji do rozpoczęcia aktywności fizycznej

Organizator przygotował szereg wydarzeń towarzyszących dedykowanych dla klientów biznesowych.

FIWE Fitness Fashion Week

Najważniejsze pokazy mody sportowej odbędą się na targach FIWE! Mnóstwo premier najnowszych kolekcji . Nowe wydarzenie na fitnesowej mapie Polski pozwoli zaprezentować swoje najnowsze kolekcje wszystkim markom odzieżowym działającym na polskim rynku. To idealne miejsce do zapoznania się z aktualnie panującymi trendami w modzie sportowej. Nie przegap okazji i zaplanuj zakupy na targach FIWE!

FIWE Fitness Arena

Nowość na targach FIWE! Treningi grupowe, olbrzymia scena i najlepsi trenerzy fitness w jednym miejscu! Szeroki wachlarz treningów to możliwość wzięcie udziału w różnorodnych zajęciach , aby wybrać te najbardziej pasujące do siebie! FIWE Fitness Arena to spotkanie pasjonatów aktywnego stylu życia, instruktorów fitness oraz trenerów personalnych. Wybór trenerów do prowadzenia treningów – ekspertów w swojej dziedzinie to gwarancja pozyskania najaktualniejszej wiedzy bezpośrednio od najlepszych!

FIWE Ceo Meetings – lunch branżowy

Niezobowiązujące spotkanie właścicieli sieci klubów fitness obecnych wyłącznie na personalne zaproszenie. Kameralna atmosfera pozwoli poruszyć w zamkniętym gronie obecną sytuację rynku fitness w Polsce.

Konkurs Branża Fitness Awards

Prestiżowy konkurs dedykowany klubom fitness i studiom butikowym ( m.in. jogi, ems, indoor cycling, box crossfit). Konkurs powstał z potrzeby wyróżnienia i wsparcia najlepszych w branży, ma na celu promocję profesjonalizmu i jakości oraz budowanie świadomości ważnych wartości, a także inspirowanie do podnoszenia standardów. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych i najbardziej wyjątkowych w danych kategoriach klubów i studiów butikowych w Polsce oraz podnoszenie standardów pracyi realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania.

Strefa Franczyzy

Miejsce na targach dla przedsiębiorców i osób poszukujących pomysłu na biznes. Spotkanie franczyzobiorców i franczyzodawców. Zbiór ofert franczyzodawców branży fitness w jednym miejscu.

Konferencja FIWE Investors

Konferencja dedykowana przedsiębiorcom i osobom prywatnym pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce. Tematami przewodnimi konferencji będzie przedstawienie trendów inwestycyjnych popartych Case study. Przedstawione zostaną różne modele biznesowe. Pokazane zostaną przykłady największych inwestycji oraz panujące trendów i innowacje. Uczestnicy Konferencji zdobędą także wiedząz zakresu personal brandingu, zarządzania czasem, negocjacji czy podejmowania kluczowych decyzji pod presją czasu.

Konferencja Wellness & Spa

Konferencja dedykowana właścicielom i managerom Hoteli , Spa, Pływalni, ośrodków wypoczynkowych, czy też baz treningowych. Konferencja powstała, by edukować kadrę zarządzającą z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz zapoznać ich z innowacyjnymi metodami urządzania strefy wellness & Spa w prowadzonym biznesie.

Złotym sponsorem targów została firma ITP SA Biomedical Company – oficjalny przedstawiciel firmy Technogym w Polsce.

Wszystkie wydarzenia biznesowe targów zostaną skupione wokół biznesowego dnia targów. Dodatkowy dzień biznesowy będzie przeznaczony wyłącznie dla odwiedzających przedsiębiorców.

Trwa przedsprzedaż stoisk na następną edycję targów FIWE.

Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Organizatora: www.fiwe.pl.

Poznaj warunki udziału. Zapytaj o ofertę wystawienniczą: fiwe@icevents.pl