Kup
bilet
Europejski Tydzień sportu jako jeden z tematów Debaty CEO podczas Kongresu FEM

 

Cykl spotkań CEO Meeting, w których udział biorą właściciele największych sieci w Polsce, jest kontynuowany. 23 października w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie, w ramach którego omówione zostały tematy związane z Europejskim Tygodniem Sportu, a także przyszłość polskiej branży fitness. Redakcja Portalu Branża Fitness uczestniczyłą w tym ważnym wydarzeniu.
W spotkaniu zaaranżowanym przez eFitness, wzięli prezesi oraz kadra zarządzająca największych sieci klubów fitness w Polsce. Uczestniczyła w nim również firma International Center of Events, organizator Kongresu FEM Fitness Experience Management. Celem spotkania było podsumowanie IV edycji Europejskiego Tygodnia Sportu, w którą po raz pierwszy w historii włączyła się polska branża fitness. Łukasz Balicki, CEO eFitness podsumował wydarzenie zaznaczając, że w tym roku w całej Polsce ponad 200 tysięcy osób wzięło udział w więcej niż 1000 wydarzeń, a prawie 300 z nich odbyło się w klubach fitness.

– Europejski Tydzień Sportu to wydarzenie promowane przez EuropeActive, którego ideą jest popularyzacja aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Są to wartości, na których nam, jako branży fitness zależy. Pokazaliśmy to podczas IV edycji Europejskiego Tygodnia Sportu. – powiedział Łukasz Balicki, CEO eFitness.
Nadrzędnym tematem październikowego CEO Meeting był Europejski Tydzień Sportu oraz chęć dalszego rozwoju i wsparcia idei. Wszyscy uczestnicy spotkania jednogłośnie opowiedzieli się za kontynuacją działań.

Rozmówcy debatowali nad pomysłami dotyczącymi kolejnej edycji. Na spotkaniu powstało wiele interesujących pomysłów, jak chociażby jednolity harmonogram Tygodnia Sportu opierający się na najnowszych trendach fitness oraz rozszerzenie wydarzenia oraz otwarcie komunikacji na aktywnych Seniorów.

Temat Europejskiego Tygodnia Sportu jako idea rozwoju w branży fitness, będzie poruszana podczas Debaty CEO, producenci sprzętu, systemów operacyjnych, podczas III edycji Kongresu FEM,