Kup
bilet
BranzaFitness.com – PATRON MEDIALNY

Portal internetowy www.BranzaFitness.com to największy portal B2B branży fitness w Polsce. Codziennie w serwisie pojawiają się najświeższe, wartościowe informacje z branży, które publikowane są w ośmiu kategoriach: Wyposażenie, Inwestycje, Edukacja, Trenerzy, Suplementy, Odzież, Technologie oraz Eventy. Nad budową portalu pracuje zespół ambitnych, zmotywowanych i kreatywnych osób, które każdego dnia zajmują się pozyskiwaniem wartościowych materiałów.

Portal dedykowany jest kadrze zarządzającej: właścicielom klubów fitness, managerom, inwestorom oraz producentom, deweloperom i dystrybutorom sprzętu, suplementów, a także odzież sportowej. Portal pełni funkcję edukacyjno – informacyjną. Artykuły piszą cenieni eksperci z branży fitness. Ponadto na portalu pojawiają się relacje z najważniejszych eventów w kraju i zza granicy. Nasi korespondenci z różnych stron świata dzielą się z naszymi Czytelnikami swoimi spostrzeżeniami i uwagami, a także oryginalnymi inspiracjami. Prowadzimy relacje z klubów w całej Polsce. Publikujemy artykuły dotyczące rynku, trendów, uwagi i porady specjalistów na temat planowania inwestycji, strategii i organizacji klubu, zarządzania personelem, a także technik sprzedaży i marketingu.

W serwisie jest dział „KARIERA” zawierający ogłoszenia pracy, a także „Baza Firm”, w której każda z firm może stworzyć swoją wizytówkę z danymi, informacjami oraz zdjęciem/logo.

Ponadto portal prowadzi swoje kanały na Facebook’u, Twitterze, Linkedin oraz G+, gdzie każdego dnia komunikuje się ze swoimi Odbiorcami.W każdą środę tygodnia Czytelnicy Portalu otrzymują newsletter zawierający najbardziej wartościowe skróty artykułów.

Na portalu www.BranzaFitness.com istnieje możliwość zareklamowania.
Każda oferta jest dostosowana do realnych potrzeb Klienta.

Dlaczego warto zareklamować się na portalu Branża Fitness?
1. Portal BF jest to największy i najszybciej rozwijający się portal B2B branży fitness w Polsce
2. Jesteśmy liderem w dotarciu do klienta B2B - 100 % dotarcie do grupy docelowej – klienta biznesowego – codziennie odwiedzają nas osoby będące na stanowiskach kierowniczych oraz kadra zarządzająca największymi firmami w kraju.
3. Najbardziej opiniotwórcze medium z szerokim branżowym zasięgiem.
4. Jedyny portal skupiający wszystkich liderów branży – współpracujemy z liderami branży.
5. Elastyczność - możliwość przygotowania indywidualnej oferty dostosowanej do realnych potrzeb reklamodawcy.