Data rozpoczęcia 15-16 Marca 2019

Miejsce: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Do godziny ZERO pozostało:

STREFA NETWORKINGU

 

Kongresy, konferencje, targi i wydarzenia biznesowe są zarówno źródłem wiedzy jawnej, prezentowanej przez prelegentów, jak i okazją do wymiany doświadczeń uczestników. Dlatego podczas przerw kawowych zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w specjalnie zorganizowanej sesji mającej na celu wzajemne przełamanie lodów, poznanie się i wymianę dświadczeń. Wspólnie z rekomendowanymi ekspertami networkingu, przygotowaliśmy dla Państwa sesję pozytywnych relacji, dzięki której w 100 procentach wykorzystają Państwo czas spędzony na Kongresie FEM.

Co zyskasz?

- zdobędziesz nowe kontakty biznesowe

- wymienisz doświadczenia

- poznasz branżę 

 

 

STREFĘ NETWORKINGU POPRAWODZI  GRZEGORZ TURNIAK! 
Niestrudzony orędownik wartościowych idei: networkingu, minglingu, zarządzania talentami i karierą. Przeprowadził ponad 1000 sesji networkingowych dla 100.000 uczestników.

Od 2013 r. jest prezesem Akademia Rekomendacji Sp. z o.o. W lutym 2006 roku założył i do grudnia 2015 był prezesem firmy BNI Polska. Poprzednio w swojej karierze pełnił m.in. funkcje Prezesa jobpilot Polska, HR Sector Sales Manager SAP Polska, Managing Director Neumann Management Institute, Dyrektora Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania.

Certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio), nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College), oraz certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). W latach 2002-2014 Członek Zarządu PSZK, założyciel i Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. 


Grzegorz jest współautorem książek: 
z Jackiem Santorskim "Alchemia Kariery", 
z R. Wendtem "Profesjonalny networking, czyli kontakty które procentują" 
z W. Antosiewiczem "Praktyczny poradnik networkingu", 
z Agata Dnynoch - "Nigdy nie s
toj sama" 
i autor: "Nigdy nie stoj sam"