Data rozpoczęcia 15-16 Marca 2019

Miejsce: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Do godziny ZERO pozostało:

O FEM

Kongres FEM - Fitness Experience Management to II edycja wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez towarzyszących Międzynarodowych Targów FIWE jako konferencja FIWE EXPERTS, która niezmiennie przyciąga grono najlepszych ekspertów z branży fitness.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników poprzedniej edycji, w 2018r. odbędzie się największy biznesowy Kongres dla branży fitness - FEM skierowany do inwestorów, deweloperów, producentów, właścicieli i managerów klubów fitness i siłowni.


Wydarzenie dostarczy nowej wiedzy oraz umożliwimy uczestnikom bezpośredni kontakt w celu wymiany swoich cennych doświadczeń.
Przygotowane wykłady i warsztaty ukierunkowane są na zagadnienia związane z efektywnym zarządzaniem oraz prowadzeniem klubu czy siłowni.
Podczas Kongresu swoją ofertę zaprezentują firmy oferujące wyposażenie sal treningowych, oprogramowanie czy usługi doradcze. 
Przekonasz się, jak niedaleko znajdują się nowe możliwości, poznasz jeden z najnowszych i najskuteczniejszych modeli biznesowych prowadzenia klubu czy siłowni.

Kongres FEM - Fitness Experience Management jest to wydarzenie współorganizowane przez największe eventy branżowe w Polsce: Konferencję Fitness PEI oraz FIWE - Międzynarodowe Targi Branży Fitness&Wellness.

 

Poprzednia edycja: