Data rozpoczęcia 15-16 Marca 2019

Miejsce: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Do godziny ZERO pozostało:

Aktualności

II edycja Kongresu FEM dobiegła końca. To były niesamowita dwa dni , pełne żywych dyskusji, zdobywania wiedzy i networkingu. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom , wystawcom , a w szczególności złotemu sponsorowi PerfectGymSoftware, partnerom efitness i FIWE - Fitness Trade Show . Dzięki Wam mogliśmy zorganizować ten Event . Zapraszamy do obejrzenia pierwszej fotorelacji naszego partnera Medialnego Branża fitness na naszym Fa...

Kongres FEM Fitness, Experience, Management odbędzie się już w najbliższy czwartek i piątek w Warszawie. Sprawdź Program i zaplanuj dokładnie swój udział. W czwartek zapraszamy już od 8.00 - wtedy rozpoczynamy rejestrację uczestników. Warto być już wcześniej ponieważ będzie na Was czekać – „Sesja pozytywnych relacji” prowadzona przez Akademia Rekomendacji - Grzegorz Turniak . Do zobaczenia:)

Przedstawiamy PerfectGymSoftware - Złotego Sponsora Kongres FEM - Fitness Experience Management Perfect Gym to rozwiązanie biznesowe dla klubów fitness, oferujące klientom znacznie więcej niż system do zarządzania siłownią. Nasze produkty umożliwiają nie tylko sprawne zarządzanie klubowiczami, ich płatnościami, grafikiem zajęć oraz treningami personalnymi, ale pomagają również w zwiększaniu sprzedaży i budowaniu relacji z swoimi klientami.

Do końca roku bilet na kongres FEM kupisz taniej! Sprawdź aktualne ceny: www.fem.evenea.pl

Kongres FEM - najważniejsze spotkanie branży fitness dla Właścicieli (i osób zarządzających) klubów fitness i siłowni już 15-16 marca 2018. W programie wykłady prowadzone przez uznanych Specjalistów, Strefa networkingu, Strefa konsultacji z zakresu finansów i księgowości, HR, IT, zarządzania, marketingu, Business Meeting Zone - uroczysta Gala branżowa. Zapraszamy do kontaktu!

Kongres FEM, to również znakomita okazja do zaprezentowania własnych produktów / firmy, które zainteresują każdego właściciela klubu fitness lub siłowni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wystawienniczą. Kontakt: Bartosz Turek, b.turek@icevents.pl.

Po pierwszym dniu Kongresu FEM zapraszamy Uczestników do udziału w uroczystym bankiecie Business Meeting Zone. Spotkanie pozwoli Ci nawiązać nowe znajomości i wymienić się doświadczeniami w mniej formalnej atmosferze. A wszystko to w komfortowej strefie hotelu i eleganckim wnętrzu.

Już dziś ogłaszamy wybór hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw na miejsce kolejnej edycji Kongresu FEM. Już od progu poczujesz się jak w domu, ponieważ miejsce przywita Cię świeżo upieczonym czekoladowym ciastkiem, któremu po prostu nie można się oprzeć. W obiekcie znajduje się 359 pokoi i apartamentów, by cieszyć się komfortem bajecznie wygodnych łóżek Sweet Dreams™ i skorzystać z bogatej oferty usług, dzięki którym poczujesz się naprawdę wyjątkow...

Kongres FEM za nami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom, parterom, a także patronom medialnym za tak liczną obecność. Cieszymy się, że branża fitness odnalazła swoje miejsce i Kongres FEM jest okazją , aby w pierwszej połowie roku poszerzyć wiedzę i podtrzymać lub nawiązać kontakty w branży fitness. Złoty Sponsor: DFE SECURITY Srebrny Sponsor:XBody Partnerzy: Precor, eGYM, Warszawska Grupa Dealerów Volkswagen.

Kongres FEM już w najbliższy czwartek. Sprawdźcie wszystkich sponsorów i partnerów wydarzenia.Złoty Sponsor - DFE Security, Srebrny Sponsor - XBody, Partnerzy: Grupa Dealerów Warszawskich Volkswagen, Precor, eGYM, FIWE, Do zobaczenia na miejscu.

eGYM Parnterem Kongresu FEM! Dziękujemy za zaufanie i widzimy się już za tydzień w Hotelu Warszawianka w Jachrance.

Nowość! Dostępny bilet jednodniowy na Kongres FEM już od 249 zł! Sprawdź. www.kongresFEM.evenea.pl

Witamy na pokładzie Kongresu FEM ekspertfitness.com . Lider w kompleksowym wyposażaniu sal fitness w Polsce będzie z nami już 2-3 marca w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Zapraszamy.

Poznajcie Tomasza Napiórkowskego, który w 2016 roku jako jedyny w Polsce uzyskał certyfikat IHRSA INSTITUTE. Pan Tomasz poprowadzi dwa tematy podczas Spotkanie branży fitness na FEM Case Study: Budżetowanie marketingu w fitness klubie, badanie skuteczności oraz kosztu dotarcia do klienta czy jednostki. Case Study: Tworzenie strategii sprzedaży w korelacji do zaplanowanej strategii marketingowej. Do kongresu FEM pozostało tylko 23 dni! Bilety...

Anita Bajdalska - Członek Rady Nadzorczej Europejskiej Fundacji SPA., prelegentka Kongresu FEM, która poprowadzi prelekcję nt.: " Dobre praktyki w marketingu usług fitness, czyli jakie działania są dzisiaj niezbędne, aby przetrwać?" zaprasza na najważniejsze spotkanie branży fitness.

Super wiadomość! Każdy uczestnik Kongresu otrzyma możliwość udzielenia wywiadu / napisania artykułu który zostanie umieszczony na portalu branzafitness.com! Wystawco! Biarąc udział w kongresie masz możliwość umieszczenia wywiadu na portalu branzafitness.com ! Podczas Kongresu odbędzie się premiera PORTALU!

Współpracujemy z Polskim Związkiem Trenerów Personalnych! Witamy w gronie patronów medialnych.

PRECOR marka Dystrybutora Towarzystwa Handlowego Matmarco Sp. z o.o. Partnerem kongresu FEM. Wyłączny dystrybutor najlepszych marek sprzętu treningowego do siłowni, klubów fitness i wellness, centrów rehabilitacji, hoteli, firm oraz mieszkań będzie z nami 2- 3 marca w hoteli Warszawianka w Jachrance. Zapraszamy:)

Witamy na pokładzie kongresu FEM SREBRNEGO SPONSORA. XBody. Firma od 2010 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu sportowego do treningu całego ciała za pomocą elektrostymulacji (EMS). Dzięki zaawansowanej technologii, a także najwyższej jakości potwierdzonej licznymi certyfikatami urządzenia XBody wykorzystywane są w sporcie, medycynie i estetyce już w 55 krajach.

Volksawagen Grupa Dealerów Warszawskich Partnerem Kongresu dla managerów i właścicieli klubów fitness - FEM! Grupa Dealerów Warszawskich to projekt, który powstał przez zjednoczenie sześciu warszawskich Salonów marki Volkswagen. Dzięki wsparciu i współpracy zapadły decyzje o stworzeniu cyklu imprez, które pomogą przybliżyć Warszawiakom samochody marki Volkswagen. www.warszawavolkswagena.pl

Kongres FEM to już IV edycja wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez towarzyszących FIWE - Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness jako konferencja FIWE EXPERTS, która niezmiennie przyciąga grono najlepszych ekspertów z branży fitness. 2 - 3 marca 2017 weź udział w wydarzeniu w zupełnie nowej odsłonie.

Miło nam poinformować, iż Złotym Sponsorem kongresu FEM została firma DFE Security Sp. z o.o. działa na rynku od 2000r. Specjalizuje się w realizacji obiektowych systemów kontroli dostępu. Dla sektora fitness oferujemy recepcje 24 h i systemy kontroli wejść realizowane za pomocą śluz osobowych oraz bramek szybkiego tranzytu tzw. „Speed gate” lub „Tripody”.. Zapraszamy na kongres już 2 -3 marca do Hotelu Jachranka

Robert Kamiński prezes Federacja Fitness - Polski Związek Pracodawców Fitness prelegentem kongresu FEM - Fitness Experience Managment. Temat: Cztery operacyjne filary polskiego klubu, które będą miały wpływ na jego wartość na rynku w latach 2017-2018. Na polskim rynku rozpoczęła się kolejna duża fala zmian. Obok nieustannego rozwoju samego rynku obserwujemy także większą konkurencyjność pomiędzy klubami. Wartość klubu fitness przestała już za...

Nawiązaliśmy współpracę z Federacja Fitness - Polski Związek Pracodawców Fitness . To niezależna federacja zrzeszająca przedstawicieli i pracodawców polskiej branży fitness wspierana przez największe na świecie międzynarodowe stowarzyszenie klubów fitness IHRSA. Jednym z prelegentów kongresu FEM będzie prezes PZPF pan Robert Kamiński.

Największe spotkanie branży fitness w Polsce! Już w marcu 2017. Zostało ostatnie 10 biletów w przedsprzedaży na kongres FEM. Nie zastanawiaj się dłużej i kup bilet już dziś. Zagwarantuj sobie niższą cenę. Oferta ważna jeszcze tylko przez kilka dni.

Business Woman & Life Patronem medialnym kongresu FEM! Businesswoman & life to coś więcej niż magazyn. To społeczność kobiet przedsiębiorczych, które nawzajem się inspirują, motywują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Celem magazynu jest służenie jako społecznościowy magazyn, łączący przedsiębiorcze kobiety z całej Polski. Czytelniczki magazynu Businesswoman & Life to kobiety biznesu, właścicielki firm, kobiety zasiadające na wysokich stanowis...

Na kongresie FEM spotkasz aż 18 prelegentów z branży fitness! Sprawdź sylwetki ekspertów: www.kongresfem.pl/prelegenci

Pełna agenda kongresu już dostępna! Sprawdź zakładkę PROGRAM.

Posiadasz ofertę skierowaną do siłowni lub klubu fitness? Kongres FEM to doskonała okazja do networkingu z przedsiębiorcami z branży fitness. Podczas kongresu będziesz miał okazję do rozmów z firmami z następujących sektorów: Sprzęt, Oprogramowanie, Doradztwo, Szkolenia,Media.

Trwa przedsprzedaż Biletów na kongres FEM w niższej cenie. Tylko do 30 listopada koszt uczestnictwa to 550 zł netto!

Ruszyła produkcja Kongresu FEM, który odbędzie się 2-3.03.2017 w Hotelu Warszawianka w Jachrance